Servis IVECO

Náš servis je zaměřen na opravy, servis nákladních a užitkových automobilů a jejich přívěsů, návěsů i speciálních nástaveb – např. jeřábů, vysokozdvižných plošin, nosičů kontejnerů, nástaveb odvozu komunálního odpadu.

Poskytované služby:

Automechanické práce

Provádíme opravy brzd, podvozku, řízení, motorů a nástaveb. Dle požadavků našich zákazníků zajistíme pravidelný servis výměny olejů, výměny filtrů, prohlídky před zimou, výměny náhradních dílů a celou škálu dalších služeb vč. přípravy a zajištění STK.

Autoelektrikářské práce

Opravujeme elektrické a elektronické součástí automobilů. Náš zákazník může využít služeb, jako jsou např. kompletní opravy i výměny osvětlení vozidel, kontrola měření a výměna autobaterií, opravy řídících jednotek, montáž systémů monitorování vozidel přes GPS atd.

Diagnostika a měření

Provádíme kontrolu a zjišťování závad řídících jednotek nákladních automobilů pomocí diagnostických programů TEXA, WABCO, HALDEX, KNORR – BREMSE a osmi kanálového osciloskopu. Náš servis je vybaven zkušebnou brzd, vůlí, čepů a ložisek a také servisními soupravami na nastavování tlaků vzduchových systémů i hydraulických soustav.

Opravy manuálních i automatických převodovek

Středisko Servis provádí pozáruční servis převodových skříní: ZF, Volvo, Mercedes-Benz a dalších. Zajišťujeme běžné opravy a údržby dle výrobce, generální opravy, odborné poradenství i prodej náhradních dílů.


V případě zájmu nám zavolejte, napište na níže uvedené kontakty, nebo využijte formulář na nezávaznou poptávku a my Vám v nejbližší možné době odpovíme.

Nezávazná poptávka (dotaz)